Postavite pitanja Bálintu Pásztoru ovde >>


jovan, 17.03.2014.:

cestitka na dobrim izbornim rezultatima !

P.B., 18.03.2014.:

Hvala Vam, Jovane.

milan79, 16.03.2014.:

da li znate da li se od marta mogu predati dokumenta za madjarsko drzavljanstvo cuo sam da ne mogu zbog izbora tek kad prodju

P.B., 18.03.2014.:

Poštovani Milane,

Ta informacija nije tačna. Zahtevi će se moći predati i u budućnosti.

Darko Jovic, 15.03.2014.:

Gospodine Balint zelim vam mnogo uspeha na predstojecim izborima.Glasacu za vas sa svojom porodicom jer sam video da ste do sada ispunili vasa obecanja i borili se.Ocekujem da cemo imati nakon izbora lepsu Suboticu i Srbiju.

P.B., 15.03.2014.:

Hvala Vam, gospodine Joviću. Činićemo sve što možemo.