Postavite pitanja Bálintu Pásztoru ovde >>
| jovan, 17.03.2014.: cestitka na dobrim izbornim rezultatima ! |
P.B., 18.03.2014.:Hvala Vam, Jovane.
| milan79, 16.03.2014.: da li znate da li se od marta mogu predati dokumenta za madjarsko drzavljanstvo cuo sam da ne mogu zbog izbora tek kad prodju |
P.B., 18.03.2014.:Poštovani Milane,
Ta informacija nije tačna. Zahtevi će se moći predati i u budućnosti.
| Darko Jovic, 15.03.2014.: Gospodine Balint zelim vam mnogo uspeha na predstojecim izborima.Glasacu za vas sa svojom porodicom jer sam video da ste do sada ispunili vasa obecanja i borili se.Ocekujem da cemo imati nakon izbora lepsu Suboticu i Srbiju. |
P.B., 15.03.2014.:Hvala Vam, gospodine Joviću. Činićemo sve što možemo.

