Postavite pitanja Bálintu Pásztoru ovde >>


Emil, 27.03.2014.:

Gospodine Pastor! Po ocu sam Srbin,a majka mi je bila Mađarica.Nedavno sam stekao mađarsko državljanstvo.Hteo bih da se učlanim u Savez vojvođanskih Mađara.Kome da se obratim? Napominjem da mi je prebivalište u centru Novog Sada. Srdačan pozdrav: Emil,dipl.pravnik

P.B., 27.03.2014.:

Poštovani Emile,

Možete se javiti u novosadskoj kancelariji Saveza vojvođanskih Mađara.

Radovan, 21.03.2014.:

Poštovani, Da li je tačno da će nakon izbora u Madjarskoj(u aprilu), procedura za dobijanje državljanstva biti ukinuta, ili da će biti otežana, u zavisnosti od rezultata izbora? Inače, ovakve informacije su prenosile neke novine(mediji), predpostavljam da su mnogi zbunjeni, pa vas molim da pojasnite ovo. Hvala

P.B., 22.03.2014.:

Poštovani Radovane,

Te informacije nisu tačne.

bole, 18.03.2014.:

postovani,cestitam na postignutim rezultatima na izborima,puno uspeha u daljem radu.pitanje jedno vezano za dobijane drzavljanstva,predao sam papire krajem jula ali odgovora nema do danas,pa me zanima st se desava!srdacan pozdrav

P.B., 19.03.2014.:

Hvala, Bole. Dobićete obaveštenje u vezi zahteva.